Anasayfa

TheHeek Yazarları

Anasayfamızda sizlere makalelerimizi yazan kişileri tanıtmak istedim, ilerde bu bölüm değişebilir. İstek, şikayet ve önerileriniz için iletişim sayfazından yetkililere ulaşabilirsiniz. – Code10

Osman KÖSEMEN

Adım Osman, 17 yaşındayım. 2015 yılından beri yazılım ve siber güvenlik alanında çalışmalarda bulunuyorum. TheHeek’in kurucusu konumundayım. Daha çok teknik yazılarda karşınızda olmayı planlıyorum.

Gökhan Hakan GÖRÜRYILMAZ

Adım Gökhan, 17 yaşındayım, 2020 den beri siber güvenlik ve yazılımla ilgileniyorum. TheHeek’in ilk üyelerindenim. Sizlere daha çok temel düzeyde yazılar sunacağım.

Gözde ÖZDEMİR

İsmim Gözde Özdemir. 17 yaşındayım yaklaşık 5 yıldır roman , deneme, hikaye yazmanın yanı sıra büyüme aşamasında olan yayın evlerinde kurgu hatalarını düzelten editör kadrolarında yer aldım. Daha önce birden fazla sitede de blog yazılarını düzenledim. Kaynak oluşturmada seçiciyimdir. Gereksiz ve uzun cümlelerin olmadığı gündelik hayatta olduğu kadar da sanal alemde de kullanabileceğiniz bilgi kaynaklarını ben oluşturacağım.

TheHeek Nedir? Ne zaman Kurulmuştur?

TheHeek, öğrenci öğretmenlerin yani bir konuyu yeni öğrenmiş ve insanlara öğretmeye çalışan insanların bulunduğu bir blogdur. Her ne kadar 1 Şubat 2021 de kurulmuş olsa da faaliyetlerine 27.05.2021 de başlamıştır. Daha detaylı bilgi almak için Hakkımızda başlıklı sayfamıza göz atabilirsiniz

TheHeek’in Amacı Nedir?

TheHeek öğrencilerin öğrendiği konuları kalıcı hale getirmesinde, konuyu pekiştirmesinde, İngilizce’ye çevirerek İngilizcesini geliştirmesinde yardımcı olurken yazıları halka açık paylaşarak öğrencinin gözünden konuyu öğrenmeleri hususunda yardımda bulunur.

TheHeek’e Nasıl Katılabilirsin?

TheHeek’e katılmanız için ileri seviyede bilgili olmanıza gerek yoktur, herhangi bir alan ile ilgili hevesiniz ve hedefinizin olması yeterlidir. Eğer siz de öğrendiğiniz konuları pekiştirip, insanlara yayımlamak istiyorsanız bizimle Discord üzerinden iletişime geçebilirsiniz.